GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 6093464
nr 609 3464
Tallrikar
4 st, Kina 1700-tal, diameter: 23
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 november 2009
kl 17:35:25
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
700 kr
850 kr